Szanowni Państwo,

PTNK objęło patronatem honorowym konferencję naukową pt. Pierwsze Rzeszowskie Dni Elektroencefalografii u Dzieci, która odbędzie się w dniach 25.-26. września 2026 r.
Tematyka konferencji będzie dotyczyć praktycznych aspektów EEG i jest skierowana do neurologów dziecięcych.

Podczas 2-dniowego spotkania zostaną zaprezentowane wykłady prelegentów z Polski i z zagranicy, oparte na prezentacji fragmentów zapisów EEG z komentarzem. Na przykładach omówione zostaną zarówno fizjologiczne jak i patologiczne zapisy u pacjentów neonatologicznych i pediatrycznych.

Komitet Organizacyjny wydarzenia tworzą:
Rzeszowski Oddział Regionalny PTND,
Klinika Neurologii Dziecięcej KSW im. Św. Królowej Jadwigi w Rzeszowie,
JM Rektor Uniwersytetu Rzeszowskiego prof. dr hab. n. med. Adam Reich oraz Konsultant Wojewódzki Ds. Neurologii Dziecięcej Pani dr n. med. Elżbieta Czyżyk.

Informacje dot. szczegółowego programu wydarzenia oraz warunków rejestracji na konferencję zostaną podane przez organizatorów w najbliższym czasie.

https://landing.meetingapplication.com/event/i-rzeszowskie-dni-encefalografii-u-dzieci

Z poważaniem,
ROR PTND

Przegląd prywatności

Informacje dotyczące prytwatności dostępne są pod adresem https://ptnk.pl/rodo/

Funkcyjne

Niezbędne ciasteczka powinny być zawsze włączone, abyśmy mogli zapisać twoje preferencje dotyczące ustawień ciasteczek.